W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport

Po Gwardii i PGE VIVE czas na Wisłę Płock! [VIDEO]

Terminarz PGNiG Superligi nie o oszczędza mielczan przed świętami, gdyż w bardzo krótkim czasie podopiecznym Dawida Nilssona i Marcina Basiaka przyszło się zmierzyć ze wszystkimi medalistami poprzedniego sezonu.

Powiedzieć, że Stal w tych meczach nie była faworytem, to jak nic nie powiedzieć, gdyż wszystkie trzy zespoły to przecież sama czołówka naszej ligi. Z drugiej jednak strony mielczanie udowodnili, że z wyżej notowanymi rywalami potrafią grać, o czym przekonała się chociażby Gwardia Opole, która sensacyjnie uległa w Mielcu 34:26.
Tak kolorowo nie było już niestety w starciu z PGE VIVE Kielce, gdyż Mistrz Polski na Podkarpaciu był bezkonkurencyjny i triumfował wysoko, bo aż 36:20.

Wisła to również zespół, któremu znacznie bliżej do walki o złoto niż brąz Superligi, co podopieczni Xaviera Sabate udowodnili również na boisku pokonując przecież w tym sezonie PGE VIVE Kielce, dzięki czemu „Nafciarze” już od dłuższego czasu piastują pozycję lidera w rozgrywkach.

Spotkanie w płocczanami będzie ostatnim meczem Stali w 2019 roku w Mielcu, gdyż „Biało-Niebiescy” przed przerwą świąteczną trzy dni później zagrają jeszcze w Gdańsku z tamtejszym Wybrzeżem. PGNiG Superliga na parkiety powróci 29 stycznia.

Nie jest to również jedyny powód, aby w środowe popołudnie przyjść do hali przy ulicy Grunwaldzkiej, gdyż każdy kibic przed meczem weźmie udział w świątecznej loterii, gdzie do wygrania będzie wiele nagród, w tym piłki oraz z koszulki z podpisami całego zespołu.

SPR Stal Mielec – Orlen Wisła Płock, 11.12.2019, godz. 18:30, Hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec.

YouTube player


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pakiety badań w laboratorium szpitala w Mielcu [VIDEO]

Spotkanie Otwarte z Wojciechem Sumlińskim w Hotelu Polskim [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Maryla Rodowicz na Dniach Mielca [VIDEO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa