W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Po II turze wyborów przedszkola i żłobki, w których odbędzie się głosowanie, przejdą dezynfekcje

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców Mielca, ich rodziców oraz pracowników żłobków i przedszkoli, w których 12 lipca mieszkańcy Mielca będą oddawać głosy w II turze wyborów Prezydenta RP , nazajutrz  placówki te, podobnie jak to miało miejsce po I turze głosowania, przejdą niezbędną dezynfekcję.

Z tego powodu, w poniedziałek 13 lipca żłobki nr 3 i 7, a także Przedszkola Miejskie Nr 4, 6, 7, 8, 9, 12, 16 będą nieczynne.

Dezynfekcja przeprowadzona zostanie także w lokalach wyborczych znajdujących się w szkołach oraz w budynkach: Urzędu Miejskiego w Mielcu, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu, Warsztatu Terapii Zajęciowej, Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Klubu Integracji Społecznej MOPS, Domu Pomocy Społecznej, a także Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych.

Zobacz też...

1 Komentarzy

dezynfekator 9 lipca 2020 (czwartek) at 22:44

Bardzo dobrze, że zdecydowano się skorzystać z usług profesjonalistów, ale w artykule nie ma ani słowa na temat metody, która zostanie wykorzystana do tej dezynfekcji. Tymczasem niektóre z nich są mniej skuteczne niż inne. Ja polecam zamgławianie firmy https://biodezynfekcja.eu/. To szybki, efektywny i skuteczny sposób na pozbycie się z mieszkania czy biura wszelkich niepożądanych i potencjalnie szkodliwych czynników. Zamgławianie jest przy tym bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska, a także całkowicie biodegradowalne.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości