W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Po słodycze z siekierą

Policjanci zatrzymali sprawców usiłowania włamania do kiosku przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Dwóch 17-latków i ich 16-letni kolega wybili siekierą dziurę w tylnej ścianie budynku i próbowali ukraść słodycze i napoje.

O włamaniu do kiosku przy ulicy Jagiellończyka dyżurnego Policji tuż po północy powiadomił ochroniarz znajdujący się w pobliżu. Mężczyzna poinformował, że trzech młodych chłopców próbowało ukraść słodycze i napoje wyciągając przedmioty przez wcześniej wybitą dziurę w tylnej ścianie budynku.

Policyjny patrol, który udał się na miejsce, po krótkim pościgu na ulicy Żeromskiego zatrzymał trzech młodych mężczyzn. Dwóch 17-latków to mieszkańcy Mielca, ich 16-letni kolega to mieszkaniec gminy.

17-latkom policjanci przedstawili zarzut usiłowania włamania. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia czynu i złożyli wyjaśnienia tłumacząc, że był to spontaniczny pomysł. 16-latek, który brał udział w przestępstwie, za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Wartość towaru, który chcieli ukraść mężczyźni została wyceniona na kwotę 400 złotych.

 

DCIM/100MEDIA/DJI_0032.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa