W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Propozycje weekendowe

Po sztukę na rynek, czyli SztukaRYNKI

SztukaRYNKI rządzą – tak żartobliwie można podsumować dotychczasowe 3 edycje cyklu warsztatów plastycznych organizowanych na Rynku mieleckiej starówki. 

Jak dotąd SztukaRYNKI bardzo ciepło przyjmowane są przez młode pokolenia mielczan i… ich rodziców, którzy nie tylko chętnie przyprowadzają swoje dzieci na plenerowe warsztaty plastyczne, ale niejednokrotnie także sami próbują swoich sił w sztukach plastycznych. Plastycy Domu Kultury SCK we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną SCK już 4 lipca zorganizowali pierwszą edycję tegorocznych SztukaRYNEK. 22 sierpnia odbędzie się następna. 

Podczas lipcowej edycji dzieci i młodzież malowali na sztalugach obleczonych przezroczystym plastikiem zarysy kamieniczek mieleckiej starówki. Rok wcześniej inspiracją dla prac plastycznych była „Dzika Afryka” i „Morskie opowieści”. 

Czego spodziewać się można w sierpniu? To na razie tajemnica. Plastyczka Domu Kultury SCK, Małgorzata Waga-Zając, która poprowadzi sierpniowe SztukaRYNKI, z pewnością ma jakiegoś asa w rękawie.

Na SztukaRYNKI Dom Kultury SCK zaprasza 22 sierpnia od godz. 16 do 20. Finałowym akcentem wieczoru będzie występ kabaretu „Senior Show”.  

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa