W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Pobicie na ulicy Jagiellończyka

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia 31-letniego mieszkańca gminy Przecław. Podejrzani mają po 23-lata. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Pokrzywdzony mężczyzna trafił z obrażeniami głowy do mieleckiego szpitala.

Dyżurny mieleckiej komendy otrzymał informację o bójce w rejonie garaży przy ulicy Jagiellończyka. Jak wynikało ze zgłoszenia, dwóch napastników bije mężczyznę.

Na miejsce został skierowany patrol, który zatrzymał uciekających sprawców. Obaj mają po 23 lata. Jeden z nich jest mieszkańcem Mielca, natomiast drugi gminy Przecław. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W wyniku pobicia, pokrzywdzony doznał obrażeń i trafił do szpitala. Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że trzech mężczyzn wspólnie spożywało alkohol. Nagle doszło między nimi do kłótni, która zakończyła się pobiciem 31-letniego mężczyzny. 23-latkowie bili pięściami i kopali po głowie pokrzywdzonego.

Po wytrzeźwieniu, obaj mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia. Podejrzani przyznali się do popełnionego przestępstwa, jednak nie potrafili wyjaśnić dokładnie okoliczności i powodu pobicia mężczyzny, gdyż byli zbyt pijani.

KPP Urszula Chmura

 

303-118275

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa