W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pobił dotkliwie mężczyznę, który w Maliniu udzielił mu schronienia

Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec 26-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy. Podejrzany pobił dotkliwie mężczyznę, który udzielił mu schronienia. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany również o popełnienie innych przestępstw i wykroczeń.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że do pobicia mężczyzny doszło pod koniec sierpnia na jednej z posesji w Maliniu. Zamieszkujący tam mężczyzna udzielił schronienia 26-letniemu mieszkańcowi pobliskiej miejscowość, kiedy ten nie miał gdzie przenocować. 26-letni mężczyzna na posesję gospodarza zaprosił kolegę z którym wspólnie spożywali alkohol.

Następnego dnia wszczął awanturę z właścicielem posesji i dotkliwie go pobił, uderzając w głowę i kopiąc po całym ciele. Pokrzywdzonego zostawił leżącego na posesji i nadal spożywał ze znajomym alkohol. Pobitego mężczyznę znalazł syn, który przyjechał zaniepokojony tym, że nie ma z ojcem kontaktu. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy pokrzywdzonemu, natomiast sprawca uciekł przed przyjazdem służb.

Kilka dni później policjanci zatrzymali sprawcę pobicia. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. W dniu zatrzymania policjanci przyjęli zawiadomienia o kolejnych wykroczeniach i przestępstwach popełnionych przez podejrzanego. Dodatkowo, 26-latek miał ukraść kluczyk z otwartego samochodu, pieniądze oraz alkohol ze sklepu na terenie gminy.

Podczas zatrzymania 26-letni mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało u badanego 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut pobicia. Podejrzany przyznał się do przestępstwa.

Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa