W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pod wpływem alkoholu miał wieźć dzieci autobusem

Kierowca autobusu wycieczkowego miał 0,21 promila alkoholu organizmie. Mężczyzna w ubiegłą środę miał wieźć dzieci na wycieczkę szkolną. Kierowcę za jazdę w stanie po użyciu alkoholu czeka odpowiedzialność przed sądem. Policjanci zatrzymali także kierowcę volkswagena, w którego organizmie alkomat wskazał prawie 4 promile.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeźnicy, w środę około godz.8, zatrzymali uprawnienia kierowcy autobusu wycieczkowego. Mężczyzna miał wieźć na pokładzie autobusu kilkadziesiąt dzieci wraz z opiekunami. W trakcie wykonywanych czynności policjanci sprawdzili stan trzeźwości 32-letniego mieszkańca miejscowości Bielowy.

Badanie wykazało, że mężczyzna ma 0,21 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie mógł kontynuować jazdy, więc autobus zabezpieczył i wyruszył z dziećmi inny kierowca z firmy zajmującej się przewozem. Policjanci zatrzymali 32-latkowi prawo jazdy.

Za popełnione przestępstwo czeka go odpowiedzialność przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa