W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pod wpływem alkoholu miał wieźć dzieci autobusem

Kierowca autobusu wycieczkowego miał 0,21 promila alkoholu organizmie. Mężczyzna w ubiegłą środę miał wieźć dzieci na wycieczkę szkolną. Kierowcę za jazdę w stanie po użyciu alkoholu czeka odpowiedzialność przed sądem. Policjanci zatrzymali także kierowcę volkswagena, w którego organizmie alkomat wskazał prawie 4 promile.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzeźnicy, w środę około godz.8, zatrzymali uprawnienia kierowcy autobusu wycieczkowego. Mężczyzna miał wieźć na pokładzie autobusu kilkadziesiąt dzieci wraz z opiekunami. W trakcie wykonywanych czynności policjanci sprawdzili stan trzeźwości 32-letniego mieszkańca miejscowości Bielowy.

Badanie wykazało, że mężczyzna ma 0,21 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie mógł kontynuować jazdy, więc autobus zabezpieczył i wyruszył z dziećmi inny kierowca z firmy zajmującej się przewozem. Policjanci zatrzymali 32-latkowi prawo jazdy.

Za popełnione przestępstwo czeka go odpowiedzialność przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa