W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pod wpływem alkoholu zniszczył miejską kamerę monitoringu

Policjanci ustalili sprawcę zniszczenia kamery monitoringu na mieleckiej starówce. Mężczyzna wdrapał się na 3 metrowy słup i kopnął w kamerę.

Straty powstałe w wyniku uszkodzenia wycenione zostały na kwotę 5, 5 tysiąca złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

Funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem tożsamości sprawcy zniszczenia miejskiego monitoringu, do którego doszło pod koniec kwietnia br. Jak ustalili policjanci młody mężczyzna wdrapał się na 3 metrowy słup i kopnął w kamerę obrotową monitoringu miejskiego. Straty powstałe w wyniku uszkodzenia zostały wycenione na kwotę 5500 złotych.

Ustalenie tożsamości sprawcy nie było proste, jednak mężczyzna został rozpoznany przez policjantów na zapisie monitoringu do sprawy związanej z innym przestępstwem. Mężczyzna został zatrzymany pod koniec sierpnia. To 24-letni mieszkaniec Mielca.

Zatrzymanemu policjanci przedstawili zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Przesłuchiwany tłumaczył, że był pod wpływem alkoholu i nie wie dlaczego tak postąpił. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa