Slider

Program Pokazów Lotniczych Mielec – 2015

Sobota 12.09.2015

10.00-11.00 – Blok Modelarski (60 min)

11.00-11.15 – Skoki spadochronowe z paralotni z silnikiem (15 min)

11.15-11.25 – 3 x Piper Seneca (10 min)

11.25-11.35 – Boeing Stearman (10 min)

11.35-11.45 – M-28 Bryza (10 min)

11.45-11.55 – Jak-18 (10 min)

12.00-12.20 – Grupa Akrobacyjna Żelazny (20 min)

12.20-12.30 – RWD-5 (10 min)

12.30-12.50 – 3 AT3 (20 min)

12.50-13.10 – Mig 15 (20 min)

13.10-13.30 – Akrobacja Samolotowa Firebirds (20 min)

13.30-13.45 – Artur Kielak (15 min)

13.45-13.55 – Desant z AN-2 (10 min)

13.55-14.05 – Akrobacja Szybowcowa Maciej Pospieszyński (10 min)

14.05-14.15 – Mi-2 (10min)

14.15-14.25 – Cellfast Flying Team (10 min)

14.25-14.45 – TS-11 Iskra (20 min)

14.45-14.55 – Boeing Stearman (10 min)

14.55-15.05 – Pokaz trójholu szybowców   (10 min)

15.05-15.35 – Biało Czerwone Iskry (30 min)

15.35-15.45 – Jak-18 (10 min)

15.45-15.55 – RWD-5 (10 min)

15.55-16.05 – Zrzut wody z Dromadera (10 min)

16.05-16.25 – Artur Kielak (20 min)

16.25-16.35 – Desant AN-2 (10 min)

16.35-16.45 – DA-42 Diamond (10 min)

16.45-16.55 – Xenon (10 min)

17.00-17.20 – Grupa Akrobacyjna Żelazny (20 min)

17.30-17.50 – Schweizer 269C-1 (20 min)
Niedziela 13.09.2015

11.00-11.15 – Skoki spadochronowe z paralotni z silnikiem (15 min)

11.15-11.25 – 3 x Piper Seneca (10 min)

11.25-11.35 – Boeing Stearman (10 min)

11.45-11.55 – Jak-18 (10 min)

12.00-12.20 – Grupa Akrobacyjna Żelazny (20 min)

12.20- 12.30 – RWD-5 (10 min)

12.30-12.50 – 3 AT3 (20 min)

12.50-13.10 – Mig 15 (20 min)

13.10-13.30 – Akrobacja Samolotowa Firebirds (20 min)

13.30-13.45 – Artur Kielak (15 min)

13.45-13.55 – Desant z AN-2 (10 min)

13.55-14.05 – Akrobacja Szybowcowa Maciej Pospieszyński (10 min)

14.05-14.15 – Mi-2 (10min)

14.15-14.25 – Cellfast Flying Team (10 min)

14.25-14.45 – TS-11 Iskra (20 min)

14.45-14.55 – Boeing Stearman (10 min)

14.55-15.05 – Pokaz trójholu szybowców   (10 min)

15.35-15.45 – Jak-18 (10 min)

15.45-15.55 – RWD-5 (10min)

16.05-16.25 – Artur Kielak (20 min)

16.25-16.35 – Desant AN-2 (10 min)

16.35-16.45 – DA-42 Diamond (10 min)

16.45-16.55 – Xenon (10min)

17.00-17.20 – Grupa Akrobacyjna Żelazny (20 min)

17.30 -17.50 – Schweizer 269C-1 (20 min)

 

Uwaga: Program pokazów lotniczych może ulec zmianie

 

 

pokazy_lotnicze_plakat_a

 

graficzny-plan-rozmieszczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Slider
Slider
Slider