W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podpalacz ze Smoczki zatrzymany

Zaledwie kilka dni zajęło policjantom ustalenie i zatrzymanie sprawcy uszkodzenia mienia przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu. Mężczyzna podpalił trzy kontenery na śmiecie, od których ogniem zajęła się elewacja budynku, skrzynka elektryczna oraz baner reklamowy. Sprawca ma 59 lat i jest mieszkańcem Mielca. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do podpalenia kontenerów doszło w sobotę 26 września nad ranem. Jak ustalili policjanci, mężczyzna podpalił zapalniczką 3 kontenery na śmieci. Zanim pożar został zauważony nadpaleniu uległa również elewacja budynku, przy którym stały kontenery, skrzynka elektryczna oraz baner reklamowy. Pożar został ugaszony przez straż pożarną, a właściciel wycenił straty powstałe w wyniku podpalenia na kwotę 10 tysięcy złotych.

Policjanci pracujący nad sprawą uszkodzenia szybko ustalili, kto może być sprawcą podpalenia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. To 59-letni mieszkaniec Mielca. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Za uszkodzenie mienia polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa