W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Próbował podpalić dystrybutor na stacji paliw.

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu dębickiego. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna próbował dwukrotnie podpalić dystrybutor na stacji paliw.

Zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w piątek około godz.3 w nocy. Napastnik próbował podpalić dystrybutor na stacji paliw przy ulicy Kościuszki w Dębicy.

Skierowany na miejsce interwencji patrol policji zastał tam pracowników ochrony stacji szarpiących się z mężczyzną. Założono mu kajdanki i przewieziono do dębickiej komendy. 

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany jest trzeźwy. Jednak agresywne zachowanie mężczyzny i brak możliwości nawiązania z nim kontaktu, wskazywały, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających. Po wielu próbach nawiązania kontaktu, policjanci ustalili personalia zatrzymanego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Nagawczyny. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na zawartość substancji psychotropowych.  

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.  

 

 11263150_1592648450990461_1085637661588656941_n
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa