W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Podsumowanie akcji „Znicz 2017”

Wczoraj zakończyły się policyjne działania „ZNICZ 2017”. Ponad 400 policjantów przez kilka dni pracowało na drogach powiatu mieleckiego.

W tym roku akcja rozpoczęła się w piątek, 27 października, a zakończyła 2 listopada. W tym czasie doszło do 2 wypadków i 32 kolizji. Policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców.

Podczas tegorocznej akcji „Znicz 2017” na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu doszło do 2 wypadków drogowych – w Zdziarcu 29 października i dzień później w Mielcu na ulicy Jagiellończyka. Policjanci pracowali na miejscu 32 kolizji, kilka z nich miało miejsce w okolicach cmentarzy. Funkcjonariusze zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących, dwóch kierujących samochodem i dwóch rowerzystów.

Podsumowując tegoroczne działania „ZNICZ 2017” na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Funkcjonariusze pełniący służbę podkreślali, że kierowcy starali się jeździć wyjątkowo ostrożnie i rozważnie, wykazując cierpliwość i uprzejmość wobec innych kierujących.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa