W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podsumowanie policyjnych działań w czasie świąt na Podkarpaciu

5 wypadków i 7 osób rannych – to bilans trzech świątecznych dni na podkarpackich drogach. Był to okres wzmożonej pracy, szczególnie dla funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem tych, co wyruszyli w podróż, by spędzić ten szczególny czas wśród swoich bliskich.

Okres świąt, to dla policjantów ruchu drogowego czas intensywnej pracy. Podczas trzech świątecznych dni, funkcjonariusze starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym drogami naszego województwa. Szczególną uwagę zwracali na prędkość z jaką poruszają się kierowcy, czy podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa oraz to, w jaki sposób przewożenie są dzieci. Dokładnej kontroli policjanci poddawali także stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość kierowców.

W ciągu świątecznych dni na drogach województwa Podkarpackiego doszło do 5 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 20 nietrzeźwym kierowcom.

Do poważnego zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w Baligrodzie w powiecie leskim. W pożarze domku letniskowego zginęła kobieta.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa