W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Podsumowanie przeprowadzonej charytatywnej zbiórki dla Mai

Organizatorzy akcji zbiórkowej na operację 6-letniej Mai Watracz – grupa charytatywna „Orzeł Biały – Strzelec” podsumowali przeprowadzoną zbiórkę.

Poniżej przedstawiamy informację przekazaną od organizatorów: 

„Niniejszym ogłaszamy, że podczas naszej dwudniowej zbiórki do puszek na operację Mai Watracz udało się uzbierać 39 459,48 PLN! Po odliczeniu kosztów zbiórki w kwocie 3 622,98 PLN (zakup dla 20 punktów zbiórki potykaczy reklamowych, profesjonalnych puszek kwestarskich, wydruk plakatów, zakup identyfikatorów, smyczy) na konto Majeczki trafiło 35 796,50 PLN!

Dziękujemy w imieniu swoim i Majeczki wszystkim darczyńcom, którzy wrzucali pieniądze do puszek naszych wolontariuszy. Dziękujemy portalowi W Cieniu Jupiterów za nagłośnienie naszej zbiórki. Dziękujemy kierownictwu regionalnemu sieci Biedronka, prezesowi A&K Hurt Market, opiekunowi Parku Handlowego S1 Center Mielec oraz kierownictwu Delikatesów „Orzech” za możliwość kwestowania na ternie ich punktów.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, w tym strzelcom i wolontariuszom indywidualnym, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Szczególne podziękowania kierujemy dla ZSB w Mielcu oraz Zespołu Szkół w Maliniu, które zaangażowały najwięcej wolontariuszy.

Dziękujemy także reprezentacjom wolontariuszy z:

– Hufca ZHP w Mielcu

– I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu 

– Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu 

– Szkolnego Koła Caritas przy Zesple Szkół Technicznych w Mielcu

– Społecznej Szkoły Podstawowej w Złotnikach

– Polskiej Federacji Esportowej.”

Jak podkreśla koordynator akcji zbiórkowej, Łukasz Przybyło z Jednostki Strzeleckiej 2093 w Mielcu, ta akcja miała dużo większy zakres niż dotychczasowe akcje, które były prowadzone do tej pory. Dotychczas akcje koordynowane przez Jednostkę Strzelecką czy to dla parafialnego Caritasu, czy dla potrzebujących dzieci były prowadzone w 6 punktach, natomiast potrzeba zebrania ogromnej kwoty na leczenie Mai wymusiła na organizatorach zwiększenie skali działania i ostatecznie kwestowano w 20 punktach przy zaangażowaniu blisko 100 wolontariuszy. Stąd spore koszty związane z zakupem potykaczy reklamowych, puszek kwestarskich wielokrotnego użytku identyfikatorów i smyczy. Nie mniej jednak raz zakupiony sprzęt pozwoli im zorganizować jeszcze niejedną akcję. Jak podkreślają organizatorzy akcji, są otwarci na potrzeby mieszkańców powiatu i współpracę przy prowadzeniu kolejnych akcji zbiórkowych.

Nie mniej jednak na operację Mai Watracz uwzględniając wszystkie dotychczasowe akcje i zbiórkę internetową udało się uzbierać póki co jedynie 110 tys. złotych z 400 tys., które są potrzebne. Dlatego też organizatorzy zbiórki apelują o wsparcie Mai poprzez wpłaty i licytacje na grupie licytacyjnej.

Wpłacać datki na operację Mai można poprzez:

–   zbiórkę internetową: https://www.siepomaga.pl/maja-watracz

– wpłaty bezpośrednie na konto Mai w fundacji, która się nią opiekuje:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

35511 Watracz Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

– lub też poprzez udział w licytacjach na grupie Facebookowej https://www.facebook.com/groups/658733709285165

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa