W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Podziękowania dla policjantów z Mielca

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu wpłynęły podwójne podziękowania w związku ze wsparciem i pomocą, jaką otrzymały mieszkanki powiatu mieleckiego od policjantów.

W ten sposób Pani Klaudia i Pani Monika wyraziły wdzięczność dla mundurowych z naszej jednostki. Takie wyrazy uznania są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

„Pomagamy i chronimy” – to hasło, które przyświeca policjantom każdego dnia. Służba w Policji to nieustająca gotowość do niesienia pomocy ludziom, znajdującym się w potrzebie. Policjanci niejednokrotnie udzielają pomocy, a także interweniują w sytuacji, kiedy zdrowie, życie oraz mienie jest zagrożone. Ochrona tych wartości zawsze jest priorytetem podczas wykonywania zadań przez funkcjonariuszy w codziennej służbie. Postawa funkcjonariuszy mieleckiej komendy została doceniona przez mieszkanki naszego powiatu. W przesłanym do komendy liście i mailu, kobiety dziękują policjantom za udzieloną pomoc. Słowa, które dają większą motywację do działania na rzecz obywateli, są najlepszą zapłatą za służbę.

Sierż. Łukasz Szczepanek i post. Adrian Klich wykazali się ogromną cierpliwością, wrażliwością oraz postawą pełną empatii pomagając starszej osobie, za co podziękowała Pani Klaudia. Natomiast post. Fabian Kmieć w trakcie interwencji pomógł rozwiązać problem Pani Moniki, okazując przy tym uprzejmość i bezstronność.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zespoły i Kapele Ludowe Roztańczyły Gminę Mielec [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Most gotowy w Dulczy Wielkiej

Wiadomości Mielec

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa