W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Podziękowania od pary królewskiej

20 listopada br. królowa Elżbieta II i książę Filip obchodzili wyjątkowy jubileusz – 70 rocznicę ślubu. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim postanowili podarować prezent parze królewskiej.

Dla szacownych jubilatów dzieci z klas IV – VII wykonały kartki z życzeniami i pozdrowieniami pary królewskiej. – 140 własnoręcznie wykonanych kartek uczniów sprawiło wiele radości królowej Elżbiecie i księciu Karolowi, o czym zostaliśmy powiadomieni 8 grudnia. Otrzymaliśmy list z Pałacu Buckingham, w którym królowa Elżbieta serdecznie podziękowała za pamięć i życzenia, podkreślając wartość przepięknych, ręcznie wykonanych przez uczniów kartek – przekazuje Barbara Żala.

– Jest nam bardzo miło, że królewska para dostrzegła serdeczność naszych uczniów. Cieszymy się, że nasi wychowankowie fantastycznie wykorzystują znajomość języka angielskiego w praktyce. To dowodzi, że angielskiego warto się uczyć. Warto go wykorzystywać w różnych sytuacjach. Uczniowie już planują pisanie kolejnych kartek i listów do rodziny królewskiej – dodaje Małgorzata Chmura.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa