W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podziękowanie

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Mieleckiego,

Dobiegła końca kadencja Rady Powiatu Mieleckiego lat 2014-2018 w której miałem honor i przyjemność sprawować funkcję Starosty Powiatu Mieleckiego. Za te ostatnie 4 lata wszystkim serdecznie dziękuję, był to wspaniały czas pracy na rzecz mieszkańców Powiatu Mieleckiego, pracy intensywnej, niekiedy trudnej ale dającej najwięcej satysfakcji.

W swojej pracy zawsze kierowałem się dobrem mieszkańców naszego powiatu, nie bałem się wyzwań i trudnych zadań, zawsze starałem się pomóc, załagodzić konflikt, wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Oddaje Powiat Mielecki w bardzo dobrym stanie finansowym oraz organizacyjnym.


Dzięki wsparciu mieszkańców, władz wojewódzkich i krajowych udało się wiele dobrego zrobić w naszym powiecie. Wierzę że pozytywne inicjatywy które zostały przez nas zaproponowane mieszkańcom będą kontynuowane, liczne zaplanowane w budżecie powiatu inwestycje realizowane i że dbałość o publiczny grosz będzie wartością nadrzędną w zarządzaniu finansami naszego powiatu przez nowe władze.
Państwa wsparcie, dobre słowa ale i uwagi były dla mnie zawsze największą wartością i naprawdę brałem je pod uwagę zarządzając naszym powiatem. Spotkania z Państwem w trakcie tej kadencji zarówno podczas wizyt w Starostwie Powiatowym jak i spontanicznych spotkań na ulicy, w sklepie czy podczas powiatowych wydarzeń na długo pozostaną w mojej pamięci i będę je tylko miło wspominał.
W imieniu naszego komitetu wyborczego, serdecznie dziękuję za zaufanie, za rekordowe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości powiatu mieleckiego, otrzymaliśmy bowiem dokładnie 25 525 głosów w całym powiecie (o 6822 głosy więcej niż w rekordowym dotychczas roku 2014). Ja osobiście dziękuję mieszkańcom Gmin Gawłuszowice, Borowa, Czermin, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy którzy na mnie oddali swój głos, dzięki Wam udało mi się osiągnąć rekordowe w historii powiatu poparcie – aż 2738 głosów.
Oddajemy władzę nowo zawiązanej koalicji przed którą wiele wyzwań i zadań do zrealizowania. Jako Prawo i Sprawiedliwość będziemy aktywną i merytoryczną opozycją, będziemy wspierać dobre działania i negować te które szkodzą mieszkańcom.
Kończąc, jeszcze raz za te wszystkie lata współpracy z Państwem serdecznie i z całego serca DZIĘKUJĘ!

Z wyrazami szacunku,
Zbigniew Tymuła
Starosta Powiatu Mieleckiego
Kadencji 2014-2018

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa