W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Podziękowanie

Drodzy Mielczanie!  Wielkie dzięki za tak wysoką frekwencję wyborczą oraz za okazane mi poparcie. Ostatnie tygodnie pokazały mi Mielec, o jakim marzę.

Ludzi pełnych pasji, zaangażowania, pomysłów i energii. Zrozumiałem istotę wspólnego działania i tworzenia. Miałem wiele spotkań m.in. z Seniorami, U3W, organizacjami młodzieżowymi i stowarzyszeniami. Rozmawiałem z przedsiębiorczymi ludźmi, którzy nie działają sami dla siebie. Działają, tworzą i budują dla innych! Zakładają i rozwijają nowoczesne małe i średnie firmy.

Spełniają się zawodowo, angażują się w życie lokalnej społeczności. Cała ta energia, która jest w tych organizacjach i inicjatywach jest dowodem na to, że każdy z nas może napisać taką historię. Takich właśnie Mielczan zobaczyłem. Zwykłych mieszkańców tworzących niezwykłe rzeczy. Drodzy Państwo: Przywrócę budżet obywatelski .To Wy mieszkańcy w swoich Radach Osiedli będziecie decydować o zaspakajaniu wspólnych potrzeb. Twórzmy razem otwarte, nowoczesne miasto . Rozpocznijmy tę pracę razem 04.11.2018. To Wy Mielczanie dokonacie wyboru. Jestem gotowy do budowania Mielca naszych wspólnych marzeń i oczekiwań.

A Ty? GŁOSUJESZ – DECYDUJESZ!

Jacek Wiśniewski kandydat na Prezydenta Mielca.

 

Materiał promocyjny

 

Zobacz też...

ROLA ŻYWIENIA W PROFILAKTYCE NOWOTWORÓW

Redaktor naczelny

Projekt „Akademia Zdrowia FKS PGE Stal Mielec w drodze do kadry”

Redaktor naczelny

Calypso Fitness: poszukujemy instruktora, czekamy na zgłoszenia!

Hakeros

1 Komentarzy

Konstytucja 27 października 2018 (sobota) at 08:37

Jacek pokaz pisiorom gdzie ich miejsce

Odpowiedz

Zostaw komentarz