Informacje Materiały video Sport

Szczęście opuściło nas w drugiej połowie. Pogoń Szczecin – PGE FKS Stal Mielec 4 : 1 (0:1) [VIDEO]

Dzisiejszy mecz jest tym, o którym kibice będą chcieli szybko zapomnieć. Do przerwy prowadziła Stal i nic nie zapowiadało wysokiej porażki.

Szczęście jednak odwróciło się od naszej drużyny, dwa karne i jeden samobója nie dały szansę Stali na zwycięstwo.

Głównym sprawcą naszej porażki był Kamil Drygas, który był wykonawcą karnych i po jego strzale piłkę do bramki skierował Krystian Getinger.

Chwilę przed końcem wynik meczu ustalił Konstantinos Triantafyllopoulos.

Mecz pokazał, że walka i koncentracja drużyny nie powinna po przerwie zostawać w szatni.