W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Inne i charytatywne Materiały video

Pogotowie w Mielcu dzieli się zabawkami. Upominki dla dzieci z Ukrainy przekaże „Szóstka – Szkoła Marzeń” [VIDEO]

Stres, którego doświadczają obecnie najmłodsi uchodźcy jest ogromny i niełatwo go zażegnać, ale można starać się go złagodzić, odwracając myśli dzieci od tego, co je niepokoi.

Zdecydowaliśmy, że podzielimy się naszymi zapasami pluszaków, które u nas w karetkach i w Poradni Chirurgii Dziecięcej sprawdzają się od lat. Często nasz mały pacjent brał do ręki kolorową, piękną zabawkę, przyglądał się jej, przytulał pluszaka i widać było, że się uspokaja. Nierzadko potem, gdy dziecko już wyzdrowiało, wraz z rodzicami przynosiło do nas swoje zabawki, mówiąc, że ta, która wtedy przyniosła mu ulgę, jest tą ulubioną. Teraz samo chce się podzielić z potrzebującymi rówieśnikami. Podążając za tą ideą, przekazujemy część zabawek dzieciom z Ukrainy – mówi dr n. med. Grzegorz Gałuszka, dyrektor Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Upominki trafiły do Pawła Pazdana i Katarzyny Dudek-Demidowskiej , którzy prowadzą Stowarzyszenie „Szóstka- Szkoła Marzeń”.

Ratujemy pomagając, pomagamy ratując!

Włączamy się w akcję Stowarzyszenia „Szóstka Szkoła Marzeń” – gromadzimy i przekazujemy na Ukrainę apteczki pierwszej pomocy.

Jeśli chcesz ofiarować jedną z nich, czekamy w Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

Źródło: Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa