W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policja na imprezie w nocy w Kosowach

28-latek trafił do szpitala po tym, jak wspólnie ze znajomymi zorganizowali imprezę, na której mieli zażywać narkotyki i pić alkohol. Kiedy mężczyzna stracił przytomność, jego znajomi wezwali pomoc. W domu, gdzie odbywała się impreza, policjanci zabezpieczyli marihuanę i mefedron. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci interweniowali w sobotę w nocy w Kosowach, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym przedawkowania narkotyków przez mężczyznę. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn i kobietę. Jak ustalili, jeden z mężczyzn miał wcześniej spaść ze schodów i stracić przytomność, ale po chwili ją odzyskał. Policjanci wylegitymowali 24-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego oraz dwójkę mieszkańców województwa małopolskiego 26-letnią kobietę i 28-latka. W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo. Próbowali wyrzucić do toalety susz roślinny. W kuchni policjanci zabezpieczyli biały proszek. W pewnej chwili 28-latek ponownie stracił przytomność i został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Policjanci zatrzymali 24-latka oraz 26-letnią kobietę. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze, młodzi ludzie zorganizowali sobie imprezę, w trakcie której zażywali narkotyki i pili alkohol. Zatrzymany został również 28-latek, który po udzielonej pomocy został zwolniony ze szpitala. Zabezpieczony susz i biały proszek zostały przebadane przy użyciu testera narkotykowego, który potwierdził, że jest to marihuana i mefedron.   

Po wykonaniu niezbędnych czynności kobieta oraz mężczyźni zostali przesłuchani, a następnie zwolnieni.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa