W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja na Podkarpaciu sprawdza przestrzeganie kwarantanny [FOTO]

Osoby, które nie stosują się do zasad kwarantanny w związku z koronawirusem mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 5 tys. zł. W przestrzeganiu kwarantanny służbom sanitarnym na Podkarpaciu wspiera policja.

Funkcjonariusze sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną znajdują się pod wskazanymi adresami, a także czy nie potrzebują dodatkowej pomocy. W związku z tym, że objęto ścisłym nadzorem osoby, które mogą być zarażone, policjanci wyposażeni są w pakiety ochronne, których użyją w razie konieczności.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, policjanci codziennie otrzymują informacje dotyczące osób podlegających kwarantannie domowej. Aktualnie (wtorek, 17 marca) takich osób na Podkarpaciu jest 2013.

Umundurowani policjanci z jednostek miejskich i powiatowych garnizonu podkarpackiego, wyposażeni w środki ochrony osobistej, każdego dnia sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną znajdują się pod wskazanymi adresami. Policjanci sprawdzą również czy osoby przestrzegają zasad bezpieczeństwa i czy potrzebują pomocy lub wsparcia

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa