W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policja nadaje komunikaty głosowe na terenie powiatu

Kilka razy na dobę na terenie powiatu mieleckiego rozbrzmiewają komunikaty głosowe nadawane przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W komunikatach znajdują się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu byli bezpieczni i zdrowi.

Na terenie naszego naszego powiatu, codziennie z policyjnych radiowozów nadawane są komunikaty głosowe, w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Dzięki dobrej współpracy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, a Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Mielcu, do emisji treści wykorzystywany został również system ostrzegania i alarmowania funkcjonujący na terenia miasta i powiatu.

Komunikaty głosowe mają na celu przede wszystkim, przypomnienie mieszkańcom naszego powiatu o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Policjanci apelują o pozostanie w domach, a w przypadku konieczności wyjścia o unikanie kontaktu z innymi osobami i zachowanie dystansu między nimi.

Apelujemy!

To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dziś czy jutro, ale przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa