W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 74-letni pieszy. Do zdarzenia doszło na ul. Wisłostrada na trasie Mielec – Tarnobrzeg.

Pokrzywdzony został potrącony przez skodę fabię, będąc na oznakowanym przejściu dla pieszych. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z tarnobrzeską jednostką.

Trwa śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 4 lipca 2019 r. o godz. 17, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki skoda fabia jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Mielca na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła, 74-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Ranny mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, przy ul. 1 Maja 2, pok. 112, tel. (15) 851 34 41 lub (15) 851 33 30.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa