W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 25 października br. na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Drzewieckiego w Mielcu. W wypadku zginał 22-letni kierowca seata. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które posiadają wiedzę lub były naocznymi świadkami zderzenia się pojazdów, do którego doszło 25 października br. na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Drzewieckiego w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault megane, jadąc w stronę Dębicy ulicą Sienkiewicza, chcąc skręcić w ulicę Drzewieckiego, nie udzielił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierującemu seatem. W wyniku wypadku śmierć poniósł 22-letni mężczyzna kierujący seatem. Zeznania świadków tego zdarzania pomogą w ustaleniu jego dokładnych okoliczności.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu – nr 47 822 73 34.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Młody kierowca wylądował w szpitalu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa