W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja szuka świadków zdarzenia na drodze Mielec – Kolbuszowa

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 5 sierpnia br. na drodze wojewódzkiej relacji Mielec – Kolbuszowa. W wypadku ranna została 71-letnia kobieta. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt osoby, które posiadają wiedzę lub były naocznymi świadkami zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 875, relacji Mielec-Kolbuszowa. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 5 sierpnia około godz. 7.35, na 208 kilometrze drogi wojewódzkiej. Jadący z naprzeciwka samochód osobowy, prawdopodobnie marki renault, koloru srebrnego wykonując manewr wyprzedzania zmusił do zjechania z drogi kierującego volkswagenem transporterem. Kierujący volkswagenem aby uniknąć zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym z naprzeciwka wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia 71-letnia pasażerka volkswagena doznała obrażeń. Zeznania świadków pomogą w ustaleniu tożsamości sprawcy i dokładnych okoliczności wypadku.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu – nr tel. 47 82 273 80.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa