W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku w Podleszanach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Podleszanach. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym potrącił 85-letniego rowerzystę. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący jednośladem, po kilku godzinach zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj, po godz. 8, na skrzyżowaniu dróg w Podleszanach. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Scania, jechał od miejscowości Książnice w kierunku Mielca, natomiast rowerzysta wyjechał z drogi gminnej z prawej strony, wprost pod nadjeżdżający pojazd. Jak wynika z relacji świadków kierujący scanią próbował uniknąć zdarzenia zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, mimo to doszło do potrącenia.

Mimo udzielonej pomocy, 85-letni mieszkaniec Mielca zmarł po kilku godzinach w szpitalu.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała czynności niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W sprawie wypadku zostało wszczęte postępowanie, które prowadzone będzie pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa