W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policja zatrzymała kobietę, która ukrywała się trzynaście lat

Mieleccy policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę poszukiwaną dwoma listami gończymi. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości przez 13 lat.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu ustalili miejsce pobytu poszukiwanej i zatrzymali kobietę. 43-latka trafiła do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Sądy Rejonowe w Mielcu i w Kolbuszowej wydały listy gończe za 43-letnią kobietą, która w przeszłości mieszkała na terenie powiatu mieleckiego. Jego realizacją zajęli się policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W ubiegłym tygodniu kryminalni ustalili i zatrzymali poszukiwaną, kiedy przebywała u swojej rodziny w Mielcu.

Kobieta była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości od 2009 roku. Zlekceważyła sądowy wyrok pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo i ukrywała się przebywając wraz z rodziną poza granicami kraju. Sądy wystawiły za kobietą listy gończe. Poszukiwana tuż po zatrzymaniu została przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa