W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który miał zakłócać msze świętą w kościele

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie sprawca uszkodzenia dwóch pojazdów oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. 45-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów tuż po popełnieniu przestępstwa. Za popełnione czyny grozi mu teraz bezwzględna kara pozbawienia wolności, ponieważ podejrzany działał w warunkach recydywy.

Policjanci interweniowali wobec 45-letniego mężczyzny, który miał zakłócać przebieg mszy świętej w kościele przy ulicy Pisarka w Mielcu. Ten sam mężczyzna, pod wpływem wzburzenia uszkodził dwa samochody wyrywając wycieraczki z osobowego opla i forda zaparkowanych w pobliżu kościoła. Funkcjonariusze tuż po zdarzeniu zatrzymali 45-latka, który znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. W chwil zatrzymania był nietrzeźwy.

Policyjne czynności pozwoliły ustalić, że zatrzymany jest również sprawcą innego przestępstwa związanego z uszkodzeniem ciała mężczyzny na ulicy Inwestorów w Mielcu, do którego doszło 17 kwietnia br. Podejrzany kopał i bił po całym ciele swoją ofiarę, w wyniku czego mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 45-letniemu podejrzanemu zarzut narażenia pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Po wytrzeźwieniu podejrzany został przesłuchany. Przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Na wniosek policjantów poparty przez mielecką prokuraturę, wczoraj sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Przeciwko mężczyźnie nadal toczy się postępowanie, które niewyklucza przedstawienia kolejnych zarzutów. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa