W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Policjanci na „Dniach Otwartych” w ZSE [FOTO]

Pokaz policyjnego wyposażenia oraz omówienie specyfiki codziennej służby, to główne tematy poruszone z młodzieżą na „Dniach Otwartych” w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitko w Mielcu.

W piątek, 28 kwietnia br., w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitko w Mielcu odbyły się „Dni Otwarte” dla młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych. Celem wspólnego działania była promocja profilu klasy mundurowej.

Mieleccy funkcjonariusze – asp. Magdalena Skulimowska, mł. asp. Krzysztof Soboń, sierż. Kamil Grabiec, st. sierż. Daniel Lasek oraz pozostający w stanie spoczynku I Zastępca Komendata Powiatowego Policji w Mielcu mł.insp. Grzegorz Bajda promowali zawód Policjanta. Dzięki obecności mundurowych młodzi ludzie mogli bezpośrednio uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dotyczące zawodu policjanta. Dla uczestników spotkania przygotowane zostały foldery informacyjne dotyczące m.in. poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz informacji, jakim wymaganiom musi sprostać kandydat, aby móc ubiegać się o wstąpienie w szeregi Policji.

Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyło się stoisko przygotowane przez mieleckich policjantów. Dodatkowo młodzież mogła zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym przez policjantów w codziennej służbie

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarcie Miesiąca Kultury Borowskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa