W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Policjanci na Gminnym Dniu Dziecka w Wadowicach Dolnych [FOTO]

Mieleccy policjanci wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Gminny Dzień Dziecka. Piknik z przygodami”. Funkcjonariusze we współpracy z organizatorami imprezy przygotowali stoisko profilaktyczne oraz konkursy z nagrodami dla dzieci. Spotkanie było doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania podczas zbliżających się wakacji.

Zainteresowanie najmłodszych pracą policjanta wciąż nie maleje. Podczas każdego spotkania niewątpliwą atrakcją dla dzieci jest radiowóz oraz sprzęt policyjny. Tym razem mieleccy policjanci spędzili sobotnie popołudnie na zielonych terenach, za domem kultury w Wadowicach Dolnych. Funkcjonariusze mieli do dyspozycji swoje stoisko, na którym oprócz prezentacji sprzętu policyjnego można było porozmawiać o bezpieczeństwie. Chętni otrzymali ulotki informacyjne dotyczące różnych zagadnień.

Starsi mieszkańcy Wadowic mieli okazję do rozmów na tematy związane z cyberprzemocą, przemocą domową oraz handlem ludźmi. Spotkanie dało możliwość rozmowy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, w kontekście nowych przepisów oraz głównych założeń akcji „Dla każdego jest miejsce na drodze”.

Dzięki nagrodom przekazanym przez Wójta Gminy Wadowice Górne, policjanci mogli zorganizować konkurs dla dzieci pod nazwą „Bezpieczna woda”. Udział w nim wzięło piętnaścioro dzieci i każde otrzymało upominek. Dla najmłodszych policjantki przygotowały konkurs plastyczny. Każde dziecko, które brało udział w konkursie również otrzymało nagrodę. Była to gra edukacyjna promująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa