W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

Policjanci na Rundce Rowerowej [FOTO]

Mieleccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników 4. Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim. W niedzielnej imprezie udział wzięło ponad 700 mieszkańców. Cyklistom w rywalizacji towarzyszył policyjny patrol rowerowy – funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego oraz prewencji. Impreza była doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci wsparli inicjatorów w organizacji 4. Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim. Zadaniem uczestników imprezy było przejechanie dystansu o łącznej długości około 15 kilometrów. Po drodze, cykliści mieli za zadanie odwiedzić sześć punktów kontrolnych, z których pierwsi tworzyli policjanci. Funkcjonariusze na miejscu spotkania z rowerzystami przygotowali krótki slalom mający sprawdzić umiejętności i sprawność rowerzystów.  

Kolejno uczestnicy odwiedzali punkty zlokalizowane w CKPiDN, na stadionie PGE FKS Stal Mielec, w Starostwie Powiatowym, w Parku Oborskich oraz na mieleckim Rynku. Z każdego z tych miejsc uczestnicy po wykonaniu zadania zbierali jedną cyfrę. Cyfry, wpisane na kartę uczestnika w odpowiedniej kolejności, utworzyły liczbę 135 817 – czyli liczbę mieszkańców powiatu mieleckiego (stan na koniec roku 2021).

Przez cały czas trwania imprezy uczestnikom towarzyszył policyjny patrol rowerowy. Funkcjonariusze sprawdzali stan techniczny rowerów oraz doradzali w kwestii bezpieczeństwa. Rozmowy z uczestnikami eventu były doskonałą okazją do promowania zdrowego trybu życia oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa