19 sierpnia 2018, 6:06
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery Znaleziono / Zgubiono

Policjanci odnaleźli w Cmolasie zaginionego mężczyznę

Ponad sto kilometrów od domu przejechał rowerem zaginiony 66-letni mężczyzna, którego odnaleźli w Cmolasie dzielnicowi z kolbuszowskiej jednostki. Szybka pomoc choremu mężczyźnie była możliwa nie tylko dzięki policyjnej interwencji ale również dzięki temu, że 66-latek posiadał przy sobie urządzenie umożliwiające lokalizację. Wyczerpany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zadzwonił wczoraj mężczyzna, który poprosił o pomoc w odnalezieniu swojego ojca. Z przekazanych przez niego informacji wynikało, że 66-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, we wtorek rano wyjechał rowerem z domu i dotychczas nie powrócił.

Zgłaszający zaznaczył, że mężczyzna jest po chorobie, która uniemożliwia mu pełny kontakt z otoczeniem, z tego też powodu ma założone urządzenie umożliwiające lokalizację, które pomaga rodzinie w jego odnalezieniu w przypadkach, kiedy oddali się od domu. Zgłaszający był przekonany, że mężczyzna zatrzymał się u rodziny i rano powróci, ale kiedy urządzenie wskazało, że 66-latek porusza się drogą krajową nr 9, w rejonie Kolbuszowej – powiadomił policję.

Dzielnicowi opatrolowali rejon drogi krajowej nr 9. W Cmolasie zauważyli jadącego rowerem 66-latka. Mężczyzna poszedł z policjantami do radiowozu, był wyczerpany i odwodniony. Policjanci udzielili mu niezbędnej pomocy i wezwali pogotowie, którego załoga zajęła się 66-latkiem.

Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna przejechał rowerem ponad sto kilometrów.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja