W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Policjanci odwiedzili dzieci z przedszkola w Rzemieniu [FOTO]

Przedstawiciele mieleckiej komendy Policji odwiedzili urocze dzieci z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu, co wzbudziło ogromną radość wśród najmłodszych.

Każde dziecko miało okazję z bliska przyjrzeć się pracy policjanta, wsiąść do radiowozu, zobaczyć kajdanki i radiostację oraz przymierzyć policyjną kamizelkę.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego i profilaktyk społeczny mieleckiej jednostki odwiedzili przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu. Spotkanie zostało przyjęte z wielkim entuzjazmem przez dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Na początku odbyła się krótka pogadanka na temat bezpieczeństwa, w której funkcjonariusze omówili, jak dzieci powinny postępować w sytuacjach zagrożenia, takich jak zgubienie się w sklepie czy potrzeba wezwania pomocy. Ponadto zwrócili uwagę na konieczność podróżowania w foteliku samochodowym oraz prawidłowego zachowamia się podczas jazdy na rowerze i hulajnodze.

Największe zainteresowanie dzieci wzbudziło pojawienie się policyjnego radiowozu, do którego najmłodsi mogli wejść i zobaczyć z bliska. Z dużym zapałem przymierzali też policyjne kamizelki z wyposażeniem oraz z zaciekawieniem oglądali kajdanki i radiostację. Policjanci opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, która jest pełna pomocy innym ludziom i przyjaznych relacji z najmłodszymi.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa