W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci odwiedzili uczestników półkolonii

O zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas trwających ferii zimowych, rozmawiali kolbuszowscy policjanci z uczestnikami półkolonii na terenie gminy Cmolas.

W trakcie spotkania funkcjonariusze mówili o bezpieczeństwie w czasie zabaw na świeżym powietrzu, zachęcali także do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „Śnieżny dekalog”.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji asp. Beata Chmielowiec i mł.asp. Sebastian Żuchowski odwiedził w ubiegłym tygodniu uczestników półkolonii zorganizowanej w Cmolasie i Trzęsówce. Spotkania zorganizowano w ramach kampanii „Bezpieczne ferie” oraz akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Podczas spotkań policjanci mówili o zagrożeniach związanych z zimowym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Mówiono o bezpiecznych sposobach spędzania wolnego czasu oraz przypominano o zagrożeniach związanych z nieodpowiedzialnym korzystaniem z lodowisk i stoków narciarskich. Policjanci zachęcali dzieci do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie plastyczno – filmowym „Śnieżny dekalog”.

W trakcie spotkań, funkcjonariusze przestrzegali również przed lekkomyślnym korzystaniem z Internetu, przypominając o czyhających w sieci niebezpieczeństwach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa