W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci pomogli leżącemu w rowie mężczyźnie

Policjanci kryminalni pomogli nietrzeźwemu mężczyźnie, który leżał w przydrożnym rowie. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że 67-latek miał ranę głowy i leżał w rowie wypełnionym wodą i błotem. Mieszkaniec gminy Ostrów trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 19. Podczas patrolowania miejscowości Ostrów, ropczyccy kryminalni w przydrożnym rowie, zauważyli leżącą osobę. Postanowili sprawdzić czy nie potrzebuje ona pomocy.

Jak się okazało, w rowie znajdował się mężczyzna, który był zmarznięty i nietrzeźwy. Miał bełkotliwą mowę i nie mógł ustać na własnych nogach. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że mężczyzna leżał na brzuchu, a rów wypełniony był wodą i błotem. Okoliczności w jakich się znajdował mogły doprowadzić do tragedii.

Na szczęście policjanci w porę zauważyli 67-letniego mieszkańca gminy Ostrów i udzielili mu pomocy. Z uwagi na obrażenia głowy, jakie posiadał, został on przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa