W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci poszukują zaginionej Danuty Zięby. Aktualizacja!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Danuty Zięba, 52-letniej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Zaginiona w ubiegły piątek około godziny 12 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej kobiety: wzrost około 158-160 cm, średnia budowa ciała, włosy blond długie do ramion faliste, oczy piwne, twarz okrągła, uszy normalne, nos prosty.

Ubrana była w kurtkę czarno-szarą materiałową, koszulkę materiałową czarną z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe ciemno niebieskie, buty czarne na koturnie.
Zaginiona posiada przy sobie torebkę zamszową koloru czarnego, porusza się samochodem MAZDA 3, nr rej. RMI 50525, kolor szary metalik.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. (017) 58-45-326 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 997.

AKTUALIZACJA!

Zaginiona kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Mielcu. Przyczyny śmierci wyjaśniać będzie policja pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcie poglądowe

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa