W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci przeprowadzili kolejne konsultacje społeczne

Kolejne spotkania ze społeczeństwem poszerzają wiedzę policjantów na temat zagrożeń występujących na terenie poszczególnych osiedli Mielca i gmin powiatu mieleckiego. Wnioski zbierane podczas konsultacji społecznych organizowanych przez policję znajdą odzwierciedlenie na mapie zagrożeń.
 
Policjanci wciąż pracują nad stworzeniem mapy zagrożeń powiatu mieleckiego. Kolejne konsultacje społeczne odbyły się z mieszkańcami Padwi Narodowej, Dulczy Małej oraz Książnic.
 
W tym tygodniu policjanci spotkali się z mieszkańcami mieleckich gmin oraz osiedli Niepodległości, Wolności i Osiedla Kazimierza Wielkiego. 
 
W spotkaniu zorganizowanym przy współpracy z Wójtem gminy Mielec Józefem Piątkiem wzięli udział radni gminy oraz sołtysi. Gospodarze mieleckich wsi w szczególności zwracali uwagę na miejsca niebezpieczne pod względem bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oczekując od policjantów zdecydowanej reakcji na zachowania kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Mówili także o miejscach w których gromadzi się młodzież zakłócająca porządek publiczny i dewastująca mienie.
 
Mieszkańcy mieleckich osiedli zwrócili uwagę przede wszystkim na spożywanie alkoholu w okolicach lokali gastronomicznych w centrum miasta i w okolicach szkół, zakłócanie porządku publicznego i zaśmiecanie ulic miasta.
 
Wszystkie wnioski zebrane podczas konsultacji służą doprecyzowaniu i zdefiniowaniu zagrożeń występujących na terenie naszego powiatu. Prowadząc konsultacje społeczne funkcjonariusze starają się dotrzeć do jak najszerszego grona lokalnej społeczności, która pomoże w stworzeniu i uaktualnianiu mapy bezpieczeństwa równolegle z powstającymi zagrożeniami.
 

jijlllll  mmmmm,ll 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa