W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci szukają świadków potrącenia 82-letniej kobiety

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 26 lipca br. na ulicy Staffa 4a w Mielcu. W wypadku ranna została 82-letnia kobieta. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które posiadają wiedzę lub były naocznymi świadkami zdarzenia, do którego doszło 26 lipca br. na ulicy Staffa 4a w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta, chcąc przejść na drugą stronę jezdni ulicą Staffa, na wysokości bloku nr 4a, schodząc z chodnika na jezdnię została potrącona przez pojazd typu bus koloru zielonego. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Zeznania świadków tego zdarzania pomogą w ustaleniu jego dokładnych okoliczności.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu – nr tel. 47 82 273 34.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa