W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci uchronili pijanego mężczyznę przed samobójstwem

    Wczoraj policjanci mieleckiej komendy interweniowali wobec mężczyzny chcącego popełnić samobójstwo. 34-latek zadzwonił pod numer alarmowy i poinformował dyżurnego, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

 


 
Dyżurny mieleckiej komendy wczoraj przed południem odebrał zgłoszenie od mieszkańca gminy Wadowice Górne. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszowi, że nie radzi sobie już ze swoimi problemami, i że idzie do lasu popełnić samobójstwo.
 
Skierowani na miejsce policjanci przeszukiwali teren, w którym mógł być  mężczyzna. W działaniach brało udział ponad 20 funkcjonariuszy. Po ponad godzinnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli zgłaszającego w lesie w Jamach. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała 34-letniego mężczyznę do szpitala.

 

419b4a611bcd2832dc9db7951a1ef536,640,0,0,0

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa