W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci ujawnili uprawę konopi indyjskich

Policjanci przedstawili zarzut uprawy i posiadania narkotyków dwóm mężczyznom, którzy w Podolu na jednej z działek uprawiali konopie indyjskie. Policjanci ujawnili uprawę, a następnie ustalili i zatrzymali jej właścicieli. Mężczyźni przyznali się do stawianych zarzutów. Obaj odpowiadać będą za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

Mieleccy policjanci zajmujący się przeciwdziałaniem narkomanii ujawnili uprawę konopi indyjskich w Podolu. Praca funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia właścicieli uprawy, którzy od kilku miesięcy dbali o rośliny podlewając je i nawożąc.

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu dębickiego i 23-letniego mielczanina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani podczas pielęgnacji roślin.

 

Podejrzani o uprawę trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania zatrzymanych, ujawniając u jednego z nich marihuanę oraz sprzęt do uprawy konopi i preparaty do pielęgnacji roślin.

Zatrzymanym śledczy przedstawili zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do stawianych im zarzutów i złożyli szczegółowe wyjaśniania.

Obaj tłumaczyli, że uprawiali konopie na własny użytek. 24-latek i jego 23-letni kolega odpowiedzą za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Screenshot_2016-07-11-10-15-09

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa