W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci w walce z prędkością i brawurą na drodze

Wczoraj od rana na terenie całego powiatu mieleckiego policjanci drogówki prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. W czasie działań policjanci kontrolowali pojazdy prowadząc jednocześnie kampanię „KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM”.

Bez tytuług

 
Mieleccy policjanci prowadzili wczoraj działania PRĘDKOŚĆ, które głównie skierowane są na zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego. Podczas działań policjanci skontrolowali 150 kierujących i ujawnili 44 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości. 
 
W czasie kontroli drogowej w Wadowicach Dolnych policjanci zatrzymali kierującego audi, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 111km/h. Policjanci ukarali kierującego mandatem i nałożyli na niego punkty karne. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy 21-letniemu mieszkańcowi województwa świętokrzyskiego. 
 
Podczas wczorajszych działań policjanci prowadzili również kampanię „KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM”. W czasie kontroli funkcjonariusze rozdawali kierowcom i pasażerom serduszka zapachowe informując jednocześnie o głównych założeniach kampanii, o których można przeczytać również na stronie internetowej stopwariatom.pl

Zobacz też...

1 Komentarzy

Dobra akcja! 9 lipca 2016 (sobota) at 11:30

Bardzo dobra akcja. Ten kto szanuje życie swoje i innych, zwraca uwagę na prędkość z jaką się porusza po drogach, którymi poruszają się również inni.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa