W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny na przystanku

Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono dziś rano, na jednym z przystanków w Wilczej Woli. Leżącego pod ławką mężczyznę zauważył przejeżdżający obok kierowca, który wezwał pomoc. Niestety mężczyzna już nie żył. Policjanci ustalili, że jest to 62-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec.

Dziś około godz. 6.30, dyżurny jednostki policji został powiadomiony o leżącym na jednym z przystanków w Wilczej Woli mężczyźnie. Zdarzenie zgłosił przejeżdżający obok kierowca, którego zaniepokoił leżący pod ławką, bez ruchu człowiek. Wezwane na miejsce służby ratunkowe, stwierdziły brak czynności życiowych u mężczyzny.

Policjanci ustalili jego tożsamość. Okazał się nim 62-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Wstępnie wykluczono, aby do zgonu mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora ciało 62-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Wyjaśniane będą okoliczności śmierci mężczyzny.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa