W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci obywatela Ukrainy

24- letni mężczyzna został pobity w Mielcu na ulicy Mickiewicza przez 27-letniego obywatela Armenii. W sprawie trwają czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

W nocy z soboty na niedzielę, przed godz. 1 policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na ulicy Mickiewicza w Mielcu. W wyniku doznanych obrażeń, 24-letni obywatel Ukrainy, pomimo udzielonej pomocy, zmarł na miejscu zdarzenia.

Zaraz po zdarzeniu policjanci zatrzymali do sprawy 27-letniego obywatela Armenii. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece przy ulicy Mickiewicza, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy.

Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w centrum Mielca

Wiadomości Mielec

Przemoc fizyczna i psychiczna w rodzinie w gminie Wadowice Górne

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa