W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 57-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. W środę po południu brat nieżyjącego mężczyzny zauważył jego ciało w stawie w Hucie Komorowskiej.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z prokuratorem. W środę przed godz. 16 dyżurny kolbuszowskiej jednostki został poinformowany o ujawnieniu ciała 57-letniego mężczyzny na terenie stawów w Hucie Komorowskiej. Znajdujące się w wodzie zwłoki zauważył przechodzący obok stawu brat nieżyjącego mężczyzny.

Jak ustalili policjanci mężczyzna szukał brata, który ostatni raz widziany był dwa dni wcześniej. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało 57-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Podsumowanie protestów rolników na terenie powiatu mieleckiego

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał fiatem w hondę i uciekł

Wiadomości Mielec

Straciła 90 tyś. przez oszusta – „na pracownika banku”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa