W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci zachęcają do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Mediacji

19 października br. w całej Polsce obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Mediacji. Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach od 16 do 20 października 2017 r. Włączając się w inicjatywę, policjanci informują i zachęcają do skorzystania z możliwości poszerzenia wiedzy dotyczącej mediacji.

Mediacja to próba doprowadzenia do ugodowego, satysfakcjonującego obie strony rozwiązania konfliktu na drodze dobrowolnych negocjacji prowadzonych przy udziale trzeciej osoby, neutralnej wobec stron i ich konfliktu, czyli mediatora, który wspiera przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia i pomaga – nie narzucając jednak żadnego rozwiązania – w wypracowaniu kompromisu.

O możliwościach mediacji mieleccy policjanci będą rozmawiać podczas prelekcji i spotkań z młodzieżą szkół średnich oraz podczas planowanych spotkań z rodzicami uczniów i nauczycielami.

Informacji na temat mediacji udzielać będą także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w godzinach urzędowania, jak również podczas dyżurów w godzinach od 14.00 do 22.00.

Policjanci zachęcają także do skorzystania z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Mielcu, jak również na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa