W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo wolontariuszy podczas 25 finału WOŚP

Mieleccy policjanci wzięli udział w spotkaniu wolontariuszy 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcjonariusze rozmawiali z młodzieżą przede wszystkim o bezpieczeństwie podczas niedzielnej kwesty.

Policjanci wzięli udział w spotkaniu wolontariuszy, które odbyło się wczoraj w mieleckim hufcu. W spotkaniu uczestniczyli organizatorzy, lokalne media oraz wolontariusze zaangażowani w 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spotkanie było dla policjantów doskonałą okazją do porozmawiania z wolontariuszami o ich bezpieczeństwie podczas kwestowania na rzecz WOŚP. Funkcjonariusze przypomnieli wolontariuszom, że najbezpieczniej jest kwestować w kilkuosobowych grupach, a w sytuacji zagrożenia śmiało wzywać pomoc. Policjanci przypomnieli także między innymi o tym, że dzieci oraz wolontariusze poniżej 16 roku życia powinni kwestować pod opieką osób dorosłych.

Policjanci wspierają 25 Finał WOŚP poprzez zapewnienie bezpieczeństwa jego uczestnikom. W niedzielę na ulicach naszego miasta pojawi się więcej patroli, które czuwać będą nad bezpieczeństwem wolontariuszy i uczestników imprez towarzyszących temu wydarzeniu.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...