W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zapobiegli nielegalnym wyścigom

W nocy z soboty na niedzielę, mieleccy policjanci skontrolowali blisko 50 pojazdów. Działania te były związane z sygnałem o nielegalnych wyścigach samochodowych. Niebezpieczne zachowania kierowców stanowią ogromne zagrożenie bezpieczeństwa, nie tylko dla uczestników takich wydarzeń, ale również dla osób postronnych. Funkcjonariusze zadbali, aby było bezpiecznie.

Policjanci ustalili, że w nocy z soboty na niedzielę w Mielcu, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy gromadzili się na parkingu przy ul. Wojska Polskiego.

Skierowani do zabezpieczenia tych wydarzeń policjanci, podczas działań wylegitymowali ponad 50 osób, poddali kontroli drogowej 49 samochodów, ujawnili 24 przekroczenia prędkości oraz nałożyli 22 mandaty karne. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy 2 kierowcom i 3 dowody rejestracyjne pojazdów. Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze sprawdzali też trzeźwość kierujących. Ujawnili jednego kierowcę, który wsiadł za „kółko” pod wpływem alkoholu.

Dzięki policyjnym działaniom nie doszło do nielegalnych wyścigów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla samych uczestników, ale również dla osób postronnych i innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa