W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci zapraszą młodzież do udziału w debacie

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu oraz Komendant Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim serdecznie zapraszają na debatę inauguracyjną pod tytułem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Jedna decyzja zmienia Twoją przyszłość”. Debata odbędzie się w Gimnazjum Publicznym w Radomyślu Wielkim 12 marca br. o godz. 9.30.
  • ostatnia debata zorganizowana przez radomyskich policjantów

Debata „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Jedna decyzja zmienia Twoją przyszłość” jest skierowana do młodzieży. Prowadzącymi debatę będą doświadczeni prelegenci z Akademii Pozytywnej Profilaktyki i Terapii Uzależnień z Krakowa – Marek i Dominika Wąsik, których udział w spotkaniu umożliwiło wsparcie finansowe Burmistrza Radomyśla Wielkiemu. Głównym tematem spotkania będzie cyberprzemoc oraz dopalacze, jako najistotniejsze zagrożenia wśród młodzieży.

Gospodarze w osobach Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu oraz Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim zapraszają wszystkich uczniów Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim. Poruszane podczas debaty tematy pozwolą policjantom, zajmującym się profilaktyką społeczną na terenie powiatu mieleckiego, na celniejsze zdiagnozowanie aktualnych zagrożeń, a przekazane przez uczniów spostrzeżenia pomogą zdiagnozować oczekiwania młodzieży.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa