W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci zapraszają do udziału w konferencji dla młodzieży

Policjanci wraz z Mielecką Szkołą Mistrzostwa Sportowego „Piłkarskie Nadzieje” organizuje konferencję dotyczącą zagrożeń i uzależnień od środków psychoaktywnych w ramach programu profilaktycznego „TY DECYDUJESZ”. Do udziału w debacie zapraszają wszystkich uczniów gimnazjów z terenu miasta.

W ramach działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie przestępstwom na szkodę uczniów szkół gimnazjalnych Komenda Powiatowa Policji w Mielcu podejmuje szereg działań profilaktycznych w przedmiotowej tematyce.

W związku z tym we współpracy z Dyrekcją Mieleckich Szkół Mistrzostwa Sportowego „Piłkarskie Nadzieje” policjanci organizują konferencję dotyczącą zagrożeń i uzależnień od środków psychoaktywnych w ramach programu profilaktycznego „TY DECYDUJESZ”.

Głównym celem programu jest kształtowanie w młodzieży dobrych postaw w codziennym życiu, wolnym od alkoholu, papierosów, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych. Zadaniem prelegentów w czasie konferencji będzie przedstawienie młodzieży problemu i skali zjawiska używania środków psychoaktywnych przez młodzież w wieku gimnazjalnym oraz przekonanie słuchaczy do szukania innych alternatywnych rozwiązań w życiu bez używek. Podczas konferencji będzie można również uzyskać pomoc i poznać osoby udzielające pomocy uzależnionej młodzieży.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich uczniów gimnazjum wraz z opiekunami na konferencję, która odbędzie się 20 lutego o godz. 10.30 w sali konferencyjnej znajdującej się w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w konferencji pod numerem telefonu 732 034 901 – Alicja Mrozik, Dyrektor Mieleckiej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego „Piłkarskie Nadzieje”.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa